5

Bardiensten

Bardiensten

Datum: 03-09-2015
17.30-19.15 uur Adi Sinke
19.15-22.00 uur Bibia Wouters
22.00-24.00 uur Spelers
Datum: 05-09-2015
08.45-12.00 uur Willemien Gideonse ?
09.00-12.00 uur Ingrid Debbaut
12.00-14.00 uur Ellen Swiers Joska Dellebeke
12.00-14.00 uur Rens v/d Driest
14.00-16.00 uur Esther Kasse Danny Dellebeke
14.00-16.00 uur ?
16.00-18.00 uur Jelmer Eerland Remco Verdaasdonk
16.00-18.00 uur Samantha Schoonaard
18.00-20.00 uur Maurice v/d Have Matthijs de Vries
18.00-20.00 uur Ivan Hintzen

Agenda

Agenda

09/09 Jaarvergadering
12/09 Oud Papier Container
07/10 Bestuursvergadering

Verjaardagen

Vandaag:
Geen verjaardagen

Binnenkort zijn jarig:
- Ineke Wisse (09/09)
- Angel Jansen (10/09)
- Annick Meijers (11/09)
- Bart Huissen (15/09)
- Annemarie de Lange (19/09)
- Jaco den Boer (23/09)

Thuiswedstrijden

Wedstrijd Programma

Wedstrijden van: 05-09-2015
16:00 Fortis 1 Albatros 1
14:15 Fortis 2 IJsselvogels 3
14:15 Fortis 5 TOGO 4
12:30 Fortis A1 Merwede A1
12:30 Fortis 6 Volharding/Emergo 2
11:30 Fortis E5 Stormvogels E1
11:10 Fortis B1 KCR B1
11:10 Fortis D1 DeetosSnel D1
11:10 Fortis B2 TOP (A) B2
10:30 Fortis F2 TOGO F1
10:30 Fortis E1 TOP (A) E1
10:00 Fortis C2 Zaamslag C1
10:00 Fortis D2 ONDO (M) D1
10:00 Fortis C1 Albatros C1
09:30 Fortis E3 TOP (A) E5
Wedstrijden van: 08-09-2015
20:00 Fortis 4 Good Luck 2

Uitwedstrijden

Wedstrijd Programma

Wedstrijden van: 05-09-2015
14:15 Swift (M) 4 Fortis 7
14:00 Twist 2 Fortis 3
13:00 ONDO (M) 3 Fortis 4
12:00 Volharding E1 Fortis E2
11:30 ONDO (M) A2 Fortis A2
10:00 Swift (M) E3 Fortis E4
10:00 TOGO D2 Fortis D3
09:30 TOP (A) F3 Fortis F4

Fortis scheidsrechters overig

Scheidsrechters

Wedstrijden van: 05-09-2015
10:00 Ondo A1 Aarnout Crucq
10:45 Top B1 Leonard Debbaut
13:00 Top 3 Robin Wisse
14:30 Nikantes 2 Ad Vos
15:30 Luctor 1 Andre van den Hooven

Scheidsrechters Fortis

Wedstrijd Programma

Wedstrijden van: 05-09-2015
16:00 Fortis 1
14:15 Fortis 2
14:15 Fortis 5 Patrick Koppejan
12:30 Fortis 6 Jan Poppe
12:30 Fortis A1
11:30 Fortis E5
11:10 Fortis B1
11:10 Fortis D1 Justin Koppejan
11:10 Fortis B2 Ronald van Overbeeke
10:30 Fortis F2 Marco Polfliet
10:30 Fortis E1 Marjan van Gilst
10:00 Fortis C2 Wilco de Poorter
10:00 Fortis D2 Myron de Wit
10:00 Fortis C1
09:30 Fortis E3 Wouter van Rosevelt
Wedstrijden van: 08-09-2015
20:00 Fortis 4

Vervoer

Wedstrijd Programma

Wedstrijden van: 05-09-2015
Fortis A2 Fiets
Fortis D3 Jansen, Kerkhove, Koole
Fortis E2 Bostelaar, Lijzenga
Fortis E4 Baas, de Groote
Fortis F4 vd Hooven, van Outheusden, Dijkstra